واقعه دلخراش در یکی از مدارس غرب تهران حتما باید رسیدگی جدی شود

دکتر کواکبیان در ابتدا با اشاره به رقابت جدی سه فراکسیون در صحن علنی مجلس برای انتخابات هیات رئیسه گفت: دو سال است که در مجلس دهم انتظار این روز را می‌کشیم که رقابت جدی داشته باشیم که البته هرنتیجه‌ای باشد همگان می‌پذیرند.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه گفت: سوگند یاد کرده‌ایم که پاسدار قانون اساسی باشیم و در قانون اساسی هم بر رشد فضائل اخلاقی و کرامات انسانی تاکید شده است، در منطقه دو آموزش و پرورش تهران حادثه دلخراشی رخ داده که لازم است ریاست مجلس به کمیسیون آموزش و پرورش ماموریت ویژه‌ای بدهد تا التیامی بر احساسات جریحه‌دار مردم باشد.

دکتر مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به جنایت اخیر مدرسه‌ای در غرب تهران گفت: سوگند یاد کرده‌ایم که پاسدار قانون اساسی باشیم و در قانون اساسی هم بر رشد فضائل اخلاقی و کرامات انسانی تاکید شده است، در منطقه دو آموزش و پرورش تهران حادثه دلخراشی رخ داده که لازم است ریاست مجلس به کمیسیون آموزش و پرورش ماموریت ویژه‌ای بدهد تا التیامی بر احساسات جریحه‌دار مردم باشد.  

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی هم در واکنش به تذکر وی گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس باید پیگیر این موضوع باشند، قوه قضائیه هم به نوبه خود دستوراتی  در این زمینه صادر کرده است. به هرحال حادثه رخ داده مسئله مهمی است که نباید در مدارس شاهد این مسائل باشیم.