دکتر مصطفی کواکبیان | عشایر

میانگین خدمات پس از انقلاب به روستائیان و عشایر در تمامی شاخص‌ها 15 برابر قبل از انقلاب است

میانگین خدمات پس از انقلاب به روستائیان و عشایر در تمامی شاخص‌ها 15 برابر قبل از انقلاب است

دکتر کواکبیان در همایش تجلیل از خادمان ملی روستا و عشایر ایران:
میانگین خدمات پس از انقلاب به روستائیان و عشایر در تمامی شاخص‌ها 15 برابر قبل از انقلاب است
حقوق بشر و موشک‌های ما به اروپایی‌ها هیچ ربطی ندارد
ضعف برخی مسوولان را نباید به پای اصل انقلاب نوشت

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات ارائه شده در سطح کشور به ویژه روستاها ومناطق محروم گفت: در بسیاری از آمارها حدود ۱۵ برابر رژیم ستمشاهی در دوران انقلاب اسلامی کار انجام شده است.


دکتر کواکبیان در همایش تجلیل از خادمان ملی روستا و عشایر ایران و افتتاح و بهره‌برداری از ۱۹۴ پروژه شهرستان تهران که در روستای حمسین برگزار شد گفت: بی‌تردید به اندازه‌ای که تلاش مسؤلین وجود داشته ارائه خدمت کرده‌ایم و در مقایسه با رژیم ستمشاهی در بسیاری از آمارها حدود ۱۵ برابر کار بیشتر انجام دادیم.


وی افزود: نباید خطای دولتمردان به پای کل دولت نوشته شود و یا خطای یک قاضی به پای کل قوه قضائیه نوشته شود؛ حتی اگر نظام هم اشتباه کند نباید این خطا به پای انقلاب نوشته شود. امروز باید برای آنها که انقلاب را ندیدند خدماتی که ارائه شده است را تشریح کنیم.
وی ادامه داد: ان‌شاءالله نیت همه افرادی که خدمتی کردند برای خدا بوده است. امروز در شرایط سختی قرار گرفتیم. بیانیه شب گذشته اتحادیه اروپا نشان داد تنها ترامپ نیست که از برجام بیرون می‌آید. اروپاییان نیز حرف‌های عجیبی در مورد حقوق بشر و موشک‌های ما زدند در حالی که به آنها هیچ ربطی ندارد. برخی خارج نشین‌ها می‌گویند مردم ۲۲ بهمن بیرون نیایند که هرچه این حرف‌ها را بیشتر بزنند جوش و خروش مردم برای حضور در یوم الله ۲۲ بهمن بیشتر می‌شود.
نماینده مردم تهران در مجلس در بخش دیگری از صحبت‌های خود ضمن تقدیر از برگزارکنندگان همایش تقدیر از خادمین ملی روستا و عشایر گفت: امیدوارم هرچه پرقدرت‌تر در خدمت مردم باشیم. قطعاً ما قدردان زحمات افرادی هستیم که خدمت می‌کنند. مردم هر جا که خدمتی می‌بینند قدردان آن هستند و بعضا برای مطالبات به حق خود به مسئولین نهیب می‌زنند.
وی ادامه داد: دشمنان کور خوانده‌اند. این انقلاب بر روی خون شهدا استوار است.