دکتر کواکبیان | صحن علنی مجلس دهم

صداوسیما اگر در سود محصولات آگهی‌های تکراری و خسته‌کننده شراکت دارد اعلام کند

دکتر کواکبیان در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس:

صداوسیما اگر در سود محصولات آگهی‌های تکراری و خسته‌کننده شراکت دارد اعلام کند

به رئیس دستگاه دیپلماسی خدا قوت می‌گوییم

دکتر مصطفی کواکبیان در تذکری در صحن علنی مجلس خطاب به دکتر پزشکیان که ریاست جلسه را عهده‌دار بود گفت: بیش از ۱۶۰ نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از آقای دکتر ظریف نامه‌ای را امضا کرده‌اند که الان چند روز است که از آن مي‌گذرد و خواهشم این است که خوانده شود .
رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس افزود: من همینجا به آقای دکتر ظریف خداقوت مي‌گویم. بالاخره ایشان به عنوان رئیس دستگاه دیپلماسی به اجلاس گروه ۷ رفتند و انشالله موفقیت‌هایی برای عرصه روابط بین‌الملل و دیپلماسی داشته باشیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه به برخی آگهی‌هایی که در صداوسیما پخش مي‌شود، اشاره کرد و گفت: گفته مي‌شود در بعضی از آگهی‌هایی که صداوسیما پخش مي‌کند، خودش هم شراکت در سود فروش آن محصول دارد که اگر واقعا اینطور باشد، بفرمایید لااقل بدانیم. چون واقعا بیش از حد پخش بعضی آگهی‌ها خسته‌کننده مي‌شود .
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین به هفته دولت اشاره کرد و اظهار داشت: آخرین نکته بنده هم این است که در هفته دولت خواهشی که ما داریم این است که بعضی از پروژه‌هایی که واقعا برای استان تهران و شهر تهران مهم است، پوشش لازم داشته باشد و اگر پیگیری‌های کمی هم از طرف نمایندگان تهران صورت گرفته، حتما گفته شود .