دکتر مصطفی کواکبیان | مجلس

انتقاد دکتر کواکبیان به قطع توزیع روزنامه در ادارات به بهانه صرفه جویی

همزمان با روز خبرنگار در صحن علنی مجلس مطرح شد

انتقاد دکتر کواکبیان به قطع توزیع روزنامه در ادارات به بهانه صرفه جویی

نماینده مردم تهران در مجلس از قطع توزیع روزنامه در ادارات به بهانه صرفه جویی انتقاد کرد.دکتر مصطفی کواکبیان در نشست علنی دیروز مجلس شورای اسلامی و در جریان استیضاح وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی گفت: نتیجه استیضاح امروز هرچه باشد ان شاءالله برای مردم مایه خیر و برکت گردد. وی در ادامه با استناد به ماده 18 آیین‌نامه داخلی مجلس و پایبندی به سوگند گفت: رعایت بی طرفی هیأت رئیسه در اعلام وصول استیضاح وزرا ضرورت دارد.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: موضوع استیضاح برخی وزرا قبل از علی ربیعی مطرح بود از این رو لازم است استیضاح دیگر وزیران از جمله وزیر کشور نیز اعلام وصول شود.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امروز روز خبرنگار است و دوستان خبرنگار از صبح زحمت کشیده اند از این رو لازم است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تأمین امنیت شغلی خبرنگاران و موضوع بیمه خبرنگاران جدیت داشته باشند همچنین اخیرا باب شده برخی دستگاه‌ها علاوه براینکه خبرنگاران را پشت درهای اتاق مسوولان نگه می‌دارند به بهانه کاهش هزینه‌ها می‌گویند اولین قلم روزنامه‌ها را قطع کنید در حالی که آنقدر هزینه‌های غیر ضروری دیگر هست که باید جمع شود و نباید کارمندان ادارات را از  روزنامه‌ها محروم کرد.